DEKOBETON

ESTETİĞİN BETONLA DANSI

Dekobeton, baskı beton teknolojisi hem görüş güzelliğine hem de uygulama kolaylığına sahiptir. Çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit,kaynak gibi doğal taşların görünümünü verebilen baskı beton markamız Dekobeton çökmez,kaymaz, leke tutmaz ve rengi solmaz. Antik etki kimyasalının yüzeye uygulanmasıyla zemine eski ve kullanılmış görüntüsü vermesiyle Dekobeton, ‘gelenek ve kültüre saygılı yeni teknoloji’ olma özelliği taşır. Bahçe düzenlemeleri, parklar, havuz kenarları, kent rekreasyon alanalrı, çevre düzenlemeleri, yollar, marina ve rıhtımlar, alışveriş merkezleri, otoparklar, akaryakıt istasyonları Dekobeton’un uygulama alanları arasındadır.

Betonda zarafet

Hayallerinizi zorlayın, Dekobeton sınırsız renk ve size özel dizaynlarla yaşadğınız çevreye değer katar.

Bakımı kolay Dekobeton tüm mekanalrda alternative ürün gamıyla projelerinizde çözüm ortağınız..

Dekobeton Projenize değer katar. Çevre şartlarına dayanıklılığı, doğal dokusu, uzun ömürlü olması sayesinde açık alanlar rahatlıkla kullanılacak ekonomik zemin kaplama sistemidir.

Dekobeton park cadde ve sokaklara yeni kimlik kazandırıyor. Çökme,kayma, tadilat, aşınma, su göletleri gibi çevresel etkilerden gelen bozulmalara son vererek işletme maliyetlerinizde tasarruf sağlıyor.

Duvarlarda sınırsız yaratıcılık; Yaşayan duvarlar için…

Dekoduvar’ın çarpıcı desen ve doku seçenekleri, her türlü konut, mimari proje ve çevre projelerinin duvarlarına hayat verir.

Taşların betonla ahengi

Doğal taşları projenizle birleştirerek tasarımlarınızı zenginleştirin. Kullanım kolaylığı ve alternatif tasarımlarla Dekopak projelerinizde çözüm ortağınız.

Basmaya kıyamayacaksınız…

Mekan tasarımalrında fark yaratmanın en ekonomşk yolu Dekopoli. Farklı renk seçenekleriyle zevkinizi mekana yansıtır, tüm dikkatleri üzerinde toplar.

Hayat renklidir

Hayatın renklerini tasarımınızla bütünleştiren Dekorenk size sınırsız yaratıcılık imkanı sağlıyor.

Hizmette sınır yoktur..